Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Süsteem on hetkel testimisfaasis ja x-tee kooskõlastuse saamisel valmis ka reaalandmeid rahvastikuregistrist ja EHISest liigutama. Projekti on pidevas arenduses ja kõiki funktsionaalsusi hetkel kasutada ei saa, aga toode pidevalt täieneb. HarID-i täpsema projekti ülevaate leiate lingilt: HarID 
HITSA identiteedihalduslahendus HarID on haridusasutuste vajadustele orienteeritud lihtsasti kasutatav isikuandmete ja kasutajakontode haldamise süsteem, mis sobib nii asutustele, kus kasutajakontode haldus puudub täielikult, kui ka juba olemasolevate lahendustega integreerimiseks.

HarID-i on arendanud 2017 II poolaastal ja 2018 a GitLab OÜ. 2 Comments

 1. Anonymous

  Tere!

  Kas keegi teab midagi HarID hetkeseisust? Mul oleks tarvis saavutada (võimalusel alustada sel aastal) selline tulemus, et kooliõpilaste ja õpetajate kontod oleksid keskselt HarID-is, selle kaudu toimuks autentimine nii Stuudiumisse kui Google Suite'i kui Hitsa Moodlesse, samuti Eduroam-wifisse jne. 
  Kas oskate pakkuda ka selliseid teenusepakkujaid, kelle poole sellise visiooniga pöörduda ning kes oleksid pädevad selle terviklikult juurutama ning ka SLA alusel hiljem tuge pakkuma (st. kontode liidestamine eelkõige Google Suitega ning koolide võrgulahenduse võitnud Huawei seadmetega eduroam-võrguga liidestamine ja konfigureerimine).

  1. Tere!

   Stuudiumi liidestamise teemal praegu töö käib, kuid selle aastanumbri sisse on valmislahendust raske lubada. Teistest e-teenustest on praeguseks HarIDiga edukalt liitunud eKool ja Moodle.

   Eduroami autentimine on võimalik, kuid selleks peab hetkel asutus käivitama enda lokaalse FreeRADIUSe serveri.
   GSuite liidestust lähiajal (2018-2019 õppeaasta) aga ilmselt lubada ei saa, kuid tulevikuplaanides on see sees. 

   Kas kasutate muidu ka mingit kataloogiteenust asutuses? OpenLDAP, Active Directory vmt?