Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Tere kõigile, kes huvituvad nüüdisaegset õpikäsitust toetavast ruumilahendusest!

Siin saab jagada lugusid ja küsida ning saada vastuseid kõikidele küsimustele, mis puudutavad Future Classroom Lab rakendamist oma koolis. Siin vahetavad ühtlasi mõtteid HITSA tuleviku klassiruumi saadikud. Andke teada, kui soovite samuti saadikute võrgustikus osaleda. Saadikute võrgustikule sai alus pandud 19. oktoobril Eesti Rahvusvahelises Koolis toimunud seminaril. Seminaril kogusime ühiselt mõtteid tuleviku klassiruumi kontseptsiooni rakendamisele Eesti koolides ja mis on takistused, millega HITSA saab abistada. Nende mõtete põhjal hakkab HITSA pakkuma koolitusi ja tegema muid võrgustiku tööks vajalike otsuseid.

Viide esitlusele: https://docs.google.com/presentation/d/1Wwneta69fXsd6OJ0z6WV2lTFMlZKiJVH0gwcJksCX4I/edit?usp=sharing

Mõtted 19. oktoober seminarilt: https://docs.google.com/document/d/1tTrUS-GLE2gTEU_9IlX8CQCg_hmpmXovpekbnzQUJJs/edit?usp=sharing4 Comments

 1. On küsimus, lugu, lahendus, mida soovid seoses oma kooli ruumide kasutamisega jagada? On küsimusi metoodika kohta? Siin on õige koht kõige selle arutamise jaoks.

 2. Tulemas on FCL-i talveseminar (25.02-1.03). http://fcl.eun.org/course/winter-academy

  Leian, et võiksime seal osaleda, et rohkem aimu saada FCL-i olemusest ja võimalustest. 

  Osalemiseks on võimalik taotleda Erasmus+ (K1) stipendiumit.

 3. Aitäh tähelepanu juhtimise eest, Kai!

  Rääkisin äsja Kerli Liivakuga Archimedesest ja küsisin Erasmus+ rahastuse taotlemise kohta. Ta oli väga julgustav ja soovitas FCL huvilistel koolidel oma taotlused teele panna. Taotluste esitamise tähtaeg on 5. veebruar kell 13.00.

  Ühe mööndusena pean ikkagi lisama, et esitatud taotluse põhjal on võimalik tegevustega alustada alles 1. juunist. Sellegi poolest julgustan osalema, sest2018 alguses esitatud taotlused said kõik rahuldatud. Kuna mitmed FCL koolitused on regulaarsed (k.a. talvekool), siis saate oma tööd ka planeerida.

  Taotlusvooru infot tänase (29.10.2018) seisuga veel üleval ei ole, aga Archimedesest lubati see esimesel võimalusel avaldada: http://haridus.archimedes.ee/erasmuspluss

 4. Mul on hea meel edasi anda kutse osalemaks 15. novembril 2018 kell 19.00 toimuvat veebiseminari FCL loomise kohta. Täpsemalt tutvustatakse inglise keeles toimuval veebiseminaril saadikutele European Schoolnet'i poolt loodud FCL Toolkit-i. Toolkit on mõeldud abiliseks tuleviku klassiruumi loomisel ja erinevate osapoolte kaasamiseks. Tegemist on esimesega kahest sellele teemale pühendatavast veebiseminarist sel aastal.

  Osalemine toimub läbi Adobe Connect keskkonna ja on tasuta: https://eun2.adobeconnect.com/fcl-ambassadors Veebiseminari viib läbi European Schoolnet.

  Lisa link koos kuupäeva ja kellaajaga oma kalendrisse ja osale sealt, kus sulle sobib!